ATM Güvenlik Sistemleri Danışmanlığı

ATM’ler (Automated Teller Machine), hizmeti sunan bankalar ve hizmeti alan müşterilerin çok memnun olduğu vazgeçilmez cihazlardır. Dünyada 4 milyondan fazla ATM bulunmaktadır,  bu kadar yaygın ve doğrudan PARA kaynağı oldukları için aynı zaman da birçok saldırının da odak noktasını oluşturmaktadır. 
Biz ATM’leri ve güvenlik sistemlerini iyi tanıyoruz. Yıllardır ATM güvenlik sistemleri konusunda çalışan uzman ekibimiz ile gelin doğru güvenlik yatırımı yaptığınızdan beraber emin olalım. Birçok sorun birçok ürün, her birinin ayrı özellikleri ayrı fiyatları… Firmamız tarafından yürütülen değerlendirme süreci tamamen şeffaf ve tarafsız olarak sürdürülmektedir.

  • Ürün Karşılaştırma
  • Ürün Araştırma
  • Ürün Değerlendirme
  • Kullanım Analizi

ATM güvenliği ile ilgili birçok organizasyonun üyesi olan firmamız ATM güvenliği sektörünün aktif olarak takip etmektedir.

Anti-Skimming / IBNS / Deep Insert Protection / OTP Locks / Anti-Trapping / Pin Shield / Physical Attack Security / Anti Cash Trapping / Vault Security / Dispenser Protection / Anti Jackpotting / Anti Black-box / Anti Explosive